Ajakirja kaanepilt

Ajalooring tähistas 78. sünnipäeva ja esitles ajakirja Muna värsket numbrit

Ajalooring tähistas sel aastal 78. sünnipäeva. Nagu ikka, korraldati sel puhul taas konverents Rahvusarhiivis.

Ettekandeid peeti nii kunstiajaloo, punamonumentide, kirikuarhiivide kui ka Eesti metsandusest vabariigi ajal. Teist korda anti ka parima ettekande eest auhind, mille seekord pälvis Albert Ludwig Roine ettekandega õigeusu kirikuarhiivide kogumisest Eestis 1939-1941. Pärast põhjalikku konverentsi tähistati mõistagi ka Ajalooringi sünnipäeva.

Lisaks esitleti seekord juba konverentsi ajal Ajalooringi ajakirja Muna, kuhu tudengid saavad kirjutada oma huvide järgi ajalooteemadel humoorikas võtmes. Selleaastasest Muna numbrist võib leida Tšehhi õllede ülevaate, Falklandi sõja ajaloo, ülevaate Eesti tähestikulisest naabrist Eritreast, Ajalooringi tähetarkade horoskoobi ja palju muud põnevat.

Huvilised saavad Muna sirvida PDF-ina:

Emma Leena Toomsalu

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand

Doktorandid humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna talvekoolis 2024

Algab kandideerimine vastloodud humanitaarteaduste erialadidaktika doktoriõppe kohale

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus